Nové vestavné spotřebiče Bosch

image

 

Jedním otočením ovládacího prstence k dokonalému výsledku

Dokonalý vestavný spotřebič musí umět především jedno: ulehčit vám domácí práce. Nová řada vestavných spotřebičů Serie 8 značky Bosch byla vyrobena na míru vašim potřebám a požadavkům, a to jak z hlediska kvality a funkce, tak i designu. Vznikla tak špičková řada vestavných kuchyňských spotřebičů s prvotřnídní techlogií, která je velmi snadno ovladatelná, ušetří vám práci a přitom stále dosahuje nejlepších výsledků.

 

Sestavili jsme pro vás dokonalé menu

Díky inovativnímu ovládacímu prstenci lze obsluhovat spotřebiče Serie 8 snadno, precizně a pohodlně. Nejrůznější položky menu můžete procházet v přehledném TFT dotykovém displeji s vysokým rozlišením a tlačítky TouchControl pro přímou volbu. Ovládání trouby je tak skutečně hračka pro každého kuchaře.

 

Špička mezi troubami

Díky pečící troubě nové řady 8 se připraví i ty nejnáročnější pokrmy jakoby samy od sebe. Důvodem k tomu jsou naše funkce řízené senzory. Budete-li chtít, může trouba pomocí nich permanentně měřit a kontrolovat proces pečení Vašich jídel a samostatně jej upravovat. Díky tomu dosáhnete s lehkostí perfektních výsledků, stejně jako profesionální kuchaři.

 

Existují labužníci, které raději nenecháváme čekat

Někdy se nedostane jídlo na stůl dostatečně rychle. V našich nových mikrovlnných troubách řady 8 lze ohřát dětská jídla, předvařené pokrmy nebo hluboce zmražené potraviny velmi rychle, chutně a stoprocentně hygienicky. Díky tomu zbude zřetelně více času jak Vám, tak i Vašim milým k vychutnání pokrmů.

 

Vaše oblíbená kavárna má nyní otevřeno 24 hodin

Pomocí vestavného automatu na kávu řady Series 8 můžete hýčkat nejen sebe, ale i své hosty nejvybranější kávou espresso, cappuccino či latte macchiato, a to zcela snadno pouhým stisknutím tlačítka. Technologie Barista od firmy Bosch Vám přitom garantuje stále plné aroma a perfektní pěnu – tak jako ve Vaší nejoblíbenější kavárně.