stolní okružní pily

Z DŮVODU VLÁDNÍCH NAŘÍZENÍ PRODEJNA UZAVŘENA

PŘÍJEM A VÝDEJ SERVISNÍCH ZAKÁZEK A VÝDEJ OBJEDNÁVEK Z E-SHOPU

PONDĚLÍ a STŘEDA 7.00 - 12.00 hod.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám pevné zdraví...

 
Řazení produktů Seřadit:
Počet produktů na stránce
Zobrazit pouze:
 

Bosch AdvancedTableCut 52 STOLNÍ PILA NanoBlade 550W, 8.200 ot/min 0603B12000

Bosch AdvancedTableCut 52    STOLNÍ PILA NanoBlade 550W, 8.200 ot/min 0603B12000
Novinka
 
Cena:6 780 Kč
Uvedená cena s DPH
Dostupnost: skladem
Počet kusů Ks
Více info
 
U velkých obrobků ve skvělé formě. Se stolními okružními pilami povedete velké obrobky s maximální přesností. Jednoduše je položíte na vodicí saně, nastavíte pokosový úhel a můžete řezat. Obrobek za obrobkem, přesně ve stejném úhlu, kolikrát budete chtít.
 
Stolní okružní pila Bosch PTS 10 se skvěle hodí pro přesné řezání velkých obrobků. A to i ve všech úhlech. Díky integrovaným posuvným saním můžete bez problémů řezat desky z aglomerovaného dřeva. Pomocí prodloužení stolu pily PTS 10 lze přesně řezat i velká prkna a fošny. S odsáváním stolní okružní pily už vás nebude trápit ani prach. Zkrátka řečeno perfektní výbava pro perfektní řezy.

Zatímco u stolní okružní pily je fixován pilový kotouč a obrobek je pohyblivý, u PPS 7 S je to přesně naopak: Obrobek je fixován univerzálním dorazem a uživatel vtahuje pilový kotouč ovládáním potahu do obrobku. Výsledkem jsou velmi přesné řezy, které lze opakovat libovolně často. Velký a stabilní pracovní stůl z hliníku odpovídá stolu stolní okružní pily. Stůl usnadňuje přířez desek. U velmi velkých obrobků se použije rozšíření stolu.