Řazení produktů Seřadit:
Počet produktů na stránce
Zobrazit pouze:
 

Kategorie neobsahuje žádný produkt.

 

Chladící spotřebiče budoucnosti. Již dnes.

Chytré nápady a inovativní technologie v trendy designu - chladničky a mrazničky Siemens jsou nejlepším způsobem flexibilního a řádného uchovávání potravin. Od našich nejmenších vestavných chladniček až po naše impozantní side-by-side modely - všechny vám poskytnou čerstvost a pohodlí.

Chladničky s mrazničkami Siemens pro vás pracují ve dne v noci, aby vaše potraviny udržely čerstvé a svou práci odvádějí s vysokou energetickou účinností. Aby firma Siemens tento standard udržela, neustále vyvíjí nové technologie, aby snížila spotřebu energie. Většina chladniček s mrazničkami má také oddělené chladící okruhy. To jim umožňuje udržovat správné teploty v každé části, a jsou proto mimořádně energeticky účinné. Chlazení a mražení již nemůže být více energeticky účinnější.

Perfektní mražení. Už nikdy žádné odmražování.

Zmrazit ano, led nikoliv. Technologie noFrost Siemens chrání mrazničku před tvorbou ledu na jejich vnitřních stěnách a na potravinách. Díky inovativnímu systému cirkulace vzduchu nemají led ani námraza šanci. A co pro to musíte udělat? Nic. Už nikdy nemusíte odmražovat.